Bafra Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Fakültemize Ziyaret

Bafra Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Bafra TSO işbirliği ile yürütülen “Girişimci Okul ve İstihdam için İşbirliği” projesi kapsamında Muhasebe Alanında öğrenim gören 25 öğrenci Fakültemizi ziyaret etti.
Öğrenciler İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin KAYNAK ve Fakülte Sekreteri Dr. Öğr. Üyesi Mücahit YILDIRIM tarafından karşılandı. Öğrenciler ile bölüm öğretmenlerine Fakültemizin fiziki mekân tanıtımı yapıldıktan sonra Dekan Prof. Dr. Selahattin KAYNAK tarafından Fakültemiz bölümleri ile ilgili bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi. Fakülte Dekanı konuşmasında; Üniversitenin ulusal ve uluslararası bilim dünyasında hem öğrencilerimizin hem de akademisyenlerimizin etkinliğini ve verimliliklerini arttırarak kendilerini sürekli geliştiren, üreten, ürettikleriyle başta şehrimiz olmak üzere tüm Türkiye ve dünyada ses getiren bir üniversite olmayı kendisine hedef olarak belirlediğini vurguladı. Öğrencilerin sorularını cevaplandıran Prof. Dr. Selahattin KAYNAK, 2019-2020 eğitim öğretim döneminden itibaren 8 bölümde öğrenci kabulüne başlayacak olan Fakültemizi tercih etmeleri için öğrencilere davette bulundu.
Bafra Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe Alanı öğretmen ve öğrencileri Samsun manzarasına karşı toplu fotoğraf çekiminden sonra Canik Yerleşkesinden ayrıldılar.